Бетон, керамзитобетон, цемент.


Бетон и цемент – лідери будматеріалів

beton4В сьогоднішній час з безлічі різновидів будматеріалів головне місце в будівництві займає цемент. Він є одним з головних складових елементів для виготовлення бетону як пористого, так і монолітного, залізобетону, різних розчинів для будівельних робіт і для багатьох інших штучних будматеріалів. Також цемент використовують для скріплення між собою окремих деталей конструкцій і т.п. Для кожного окремого виду будівельних робіт потрібен цемент особливої марки. Однак найбільшою популярністю користується саме білий цемент.

Як вже було сказано, без використання цементу неможливо отримати такий цінний в будівництві матеріал, як бетон. Головними складовими бетону, крім цементу, є спеціальні наповнювачі (наприклад, пісок) і вода. Суміш з цих матеріалів має затвердіти і в кінцевому результаті виходить дуже міцний матеріал.

Характеристики бетону

Бетон в Україну застосовується в різних будівельних і обробних роботах. Оскільки бетон володіє такими властивостями, як міцність, надійність і довговічність, потрібен бетон для будівництва стін і споруд, заливки фундаментів, для внутрішніх робіт. Бетон також широко використовується в ландшафтному дизайні.

Бетон класифікують на різні марки і типи міцності. Міцність бетону безпосередньо залежить від кількості заповнювачів та кількості використаної води. Такий поділ на класи необхідно для того, щоб було просто зрозуміти, який бетон потрібно використовувати для того чи іншого виду будівництва. Наприклад, якщо бетон призначений для заливки фундаменту, тоді до його складу повинні входити цемент марки 300-400, крупнозернистий пісок або щебінь. Тут дотримується наступна закономірність – чим міцніше наповнювачі, тим міцніше буде і сам фундамент, навіть не залежно від марки цементу. Будь фундамент завжди повинен грунтуватися тільки на жорсткому бетоні! Це правило, яке потребує обов’язкового дотримання!

У деяких умовах слід застосовувати бетон з підвищеними характеристиками морозо-і водостійкості, міцності і пластичності. У таких випадках в бетонну суміш додають спеціальні речовини – пластифікатори. Як результат, бетон і вироби з бетону є надійним будівельним матеріалом з кращими фізико-технічними характеристиками.

Пінобетонні та фундаментні блоки

Для того, щоб створити міцний фундамент, часто використовуються фундаментні блоки. Однак їх також можна використовувати для створення опор, огорож та інших конструкцій. Фундаментні блоки виробляються з міцного важкого бетону, який підлягає армуванню та оснащенню його спеціальними гачками, які роблять транспортування таких блоків досить зручною. Вони рівномірно розподіляють навантаження від будівлі на природне або ж зроблену штучним шляхом основу. Фундаментні блоки – це міцні та надійні будівельні матеріали, якість яких у більшості залежить від якості цементу, з яких вони зроблені.

Пінобетон – ще один вид популярних сучасних будівельних матеріалів, який славиться своєю економічністю. Пінобетонні блоки виготовляються з піску, цементу, вапна, додаткових речовин і води. Вони мають ряд переваг перед звичайним бетоном: добре утримують тепло і пропускають крізь себе повітря, стійкі до проникнення вологи, є екологічно чистим матеріалом. Пінобетонні блоки – міцний і дуже зручний в застосуванні будівельний матеріал.

Ми кращі

666_html_m799033f1Продаж бетону і продаж цементу – наша головна спеціалізація, хоча у нас можна придбати і багато інших, важливих, будівельних матеріалів. Наша компанія надає чудову можливість – купити цемент Київ або бетон Київ за дуже вигідними для Вас цінами! Ми знаємо, як важливо, щоб фундамент був міцним і надійним, тому пропонуємо тільки високоякісну продукцію!

У нас на сайті Ви можете знайти повну інформацію про нашу продукцію і дізнатися марки і ціни на неї. А більш детальну інформацію Вам нададуть наші фахівці по телефону. Вони не тільки проконсультують Вас на рахунок того чи іншого виду продукції, але і допоможуть зробити правильний вибір будматеріалів і наддадут цінні поради, які згодяться Вам у будівництві.

Пам’ятаєте, у нас найкращий за якістю бетон Київ і цемент Київ, а також найвигідніші пропозиції для здійснення покупки! Не зволікайте, бетон цемент та інші будматеріали чекають Вас!