Декоративний бетон

dekorativny_beton

Технологія декоративного бетону отримала особливу популярність у високорозвинених країнах. Її застосування дає можливість створювати імітацію будь-яких поверхонь: сланець, бруківка, булижники. Декоративний бетон дозволяє заощадити на мармурі, камені, плитці і при цьому добитися потрібного текстурного ефекту.

По суті, декоративний бетон – це звичайний бетон, укладений особливим чином, ущільнений спеціальними штампами і оброблений хімічними речовинами.

Цей будівельний матеріал таїть в собі величезні можливості для несподіваних і творчих рішень. Покриття з кольорового бетону довговічне, стійке до зовнішніх впливів, до того ж, не вимагає якогось спеціального догляду.

Декоративний бетон застосовують як у приватному, так і в промисловому будівництві. Різні світильники, покажчики та інші елементи міського інтер’єру так і просяться в єдиний ансамбль. Домогтися його створення можна за допомогою різних архітектурно-ландшафтних прийомів – рослин, пандусів, сходів, і особливо декоративним науковістю.

Цей вид бетону – кращий спосіб імітувати матеріали з натурального каменю. А його технологічні властивості підходять для використання в кафе, на тротуарах, в під’їздах, котеджах, і т.д. І навіть на автостоянках і заправних станціях можна його використовувати. Декоративний бетон підходить навіть для внутрішньої обробки будівель.

Крім естетичних якостей бетонне покриття з декоративного бетону, виконане за новою технологією, володіє і корисними властивостями у використанні. Воно стійке до дії агресивних середовищ, на ньому не залишається плям від бензину, масел, розчинників. Декоративному бетону не страшні різкі перепади температур, він не ковзає під ногами і колесами, не вигоряє, стійкий до ультрафіолету, відрізняється високою опірністю до тиску і стирання.

Покриття з декоративного бетону дозволяють отримати поверхні, повністю передають якості і фактуру різних природних матеріалів, в тому числі і тих, які не виробляються вже давно. Саме тому він так часто використовується в реставрації історичних пам’яток та їх оточення.

Перед тим, як укладати декоративний бетон, земляне полотно закріплюється, споруджується багатошарова основа для покриття. За допомогою якісних барвників поверхню покриття знаходить стійкість до ультрафіолетових променів і яскраву рівномірне забарвлення. Для зміцнення і довговічності на покриття наноситься поверхневий затверджувач. А спеціальні герметики створюють плівковий шар фарби і проникають углиб бетонної основи, пов’язуючи її з поверхневим шаром.

Види цементних сумішей

Газобетон