Комплексні добавки для бетонів

У статті наведені властивості хімічних добавок для бетону СУПЕРПЛАСТИФІКАТОР С-3 і комплексних добавок серій МЕГАЛІТ і СУПЕРПЛАСТ.
dobavki-dlya-betona

СУПЕРПЛАСТИФІКАТОР С-3 – пластифікуюча добавка для виробництва залізобетонних, бетонних виробів і конструкцій: плит, панелей перекриттів, масивних густоармованных конструкцій, зведення монолітних будов, виготовлення бетонної підлоги та покриттів, а також для виробництва тротуарної плитки і малих архітектурних форм; в кількості 0,35-0,70% від маси цементу добавка дозволяє отримувати високорухливі, зручновкладувані бетонні суміші, що спрощує їх укладання і ущільнення.

На відміну від більшості добавок, які є відходами виробництва і мають масу побічних ефектів, СУПЕРПЛАСТИФІКАТОР С-3 виробляється методом хімічного синтезу і вигідно відрізняється від своїх аналогів.

Комплексні пластифікуючі добавки класу «преміум» серії МЕГАЛІТ ( ТУ 5730 – 003-43184789 – 2005), виготовлені на основі пластифікатора С-3 з додаванням різних хімічних компонентів, які застосовуються як модифікатори властивостей бетонних сумішей і будівельних розчинів.

Пластифікуючі добавки серії МЕГАЛІТ випускаються як в сухому, так і в рідкому вигляді, в наступному асортименті:

МЕГАЛІТ С-3 МЛ – пластифікатор;

МЕГАЛІТ С-3 В – з ефектом затримки повітря;

МЕГАЛІТ С-3 РС – регулювальник збережуваності;

МЕГАЛІТ С-3 РТ – регулювальник тверднення; МЕГАЛІТ С-3 РВ – регулювальник повітрепроникності;

МЕГАЛІТ С-3 ПМ – з протиморозним ефектом.

Комплексні добавки поліфункціональної дії серії СУПЕРПЛАСТ (ТУ 5730-004-43184789-2006) це гармонійно збалансована суміш водорозчинних солей лужних і лужноземельних металів, сульфованих олигомерними з’єднаннями разом з неорганічними або органічними модифікаторами. Застосовуються як пластифікуючі або водоредукуючі добавки до бетонних сумішей. Класифікуються по марках:

СУПЕРПЛАСТ С-3 – суперрозріджуючий, без зміни термінів схоплювання;

СУПЕРПЛАСТ РТ – з ефектом прискорення термінів схоплювання;

СУПЕРПЛАСТ РС – з ефектом уповільнення термінів схоплювання; СУПЕРПЛАСТ ПМ – для зимового бетонування;

СУПЕРПЛАСТ В-10 – повітрязатягуючий;

СУПЕРПЛАСТ ГФ – гідрофобізуючий;

СУПЕРПЛАСТ ПО – піноутворюючий.

Комплексні добавки СУПЕРПЛАСТ високоекологічні та дозволені для використання у виробництві залізобетонних труб, призначених для господарсько-питного водопостачання.