Переваги газобетону

Газосилікатний блок являє собою штучний камінь із рівномірно розподіленими порами – осередками. Пориста структура надає матеріалу ряд фізико-механічних властивостей, які роблять його ефективним будівельним матеріалом. Завдяки укладеним в порах повітрю теплоізоляційні властивості стін з пористого бетону в 3 – 5 разів вище, ніж у цегли і в 8 разів вище, ніж у важкого бетону при однакових температурних умовах.
Коефіцієнт теплопровідності в сухому стані: 0,12 Вт / м ° С. Розрахунковий коефіцієнт теплопровідності при вологості 12% – 0,145 Вт / м ° С.

газобетон

Застосування газосилікатних блоків в стінах малоповерхових будинків замість керамічної цегли дозволяє заощадити до 35% енерговитрат на опалення. Блоки з ніздрюватого бетону призначені для кладки зовнішніх, внутрішніх стін і перегородок будівель з відносною вологістю повітря приміщень не більше 75% при неагресивному середовищі.

З пористого бетону можна легко і швидко будувати котеджі. Заміський будинок площею 250 кв.м. п’ятьма робочими будується за 40 днів. Ніздрюватий бетон не гниє і не старіє. Довговічність будівель з газобетону не відрізняється від довговічності будівель із цегли. Він легко обробляється: пиляється, свердлиться, гвоздится без утворення тріщин. У ньому можна без особливих зусиль нарізати пази, канали і отвори, наприклад, для електропроводки, трубопроводів.

При низькій об’ємній масі газосилікат має досить високу міцність на стиск. Максимальна поверховість будівель з несучими станами становить 4 поверху. При застосуванні певних конструктивних рішень можливе використання блоків з ніздрюватого бетону у висотних будівлях без обмеження поверховості.

Матеріал не горючий і абсолютно нетоксичний при пожежі.

Ніздрюватий бетон “дихає”, регулюючи вологість у приміщенні, створюючи оптимальний мікроклімат. Екологічна чистота вживаних матеріалів дозволяє отримувати газобетон, повністю безпечний для здоров’я людини, що підтверджено гігієнічними сертифікатами. При виготовленні газобетону використовуються тільки природні компоненти: пісок, вапно, цемент. У ході експлуатації блоки з газобетону не виділяють токсичних речовин і по своїй екологічності поступаються тільки дереву.