Оренда стаціонарного бетононасоса

666_html_293c13f6Наша компанія пропонує Вам послугу «Стаціонарний бетононасос оренда».

Стаціонарний бетононасос – спеціальна будівельна техніка для подачі бетону. По суті, це причіп, який доставляється на будівельний об’єкт окремим тягачем.
Безсумнівним плюсом стаціонарного бетононасоса є його здатність прокачувати бетон на велику висоту і довжину – до 200 м і 500 м відповідно. Стаціонарний бетононасос оренда якого коштує набагато дешевше, ніж автобетононасос, призначений для монолітного висотного будівництва, оскільки в індивідуальному будівництві його оренда буде невиправдана і неекономна як за часом, так і по грошах.

Принцип роботи

Все це пояснюється принципом його роботи – стаціонарний бетононасос привозиться іншим видом транспорту, потім слід зібрати трасу, що складається з бетоноводів, після чого необхідно прокачати цементне молочко, і тільки після закінчення цих процедур можна починати перекачувати бетон і цементний розчин. До всього іншого, траса стаціонарного бетононасоса є малорухома, та й оренда надається на великий термін – в середньому близько тижня. Проте всі мінуси оренди при індивідуальному будівництві є великими плюсами для монолітного.

Характеристика стаціонарного бетононасоса

Насосна система представлена ​​прийомним бункером, оснащеного ворошителем і захисною решіткою. Для зручності в нього вбудовані освітлювальні фари. Дизельний двигун має водяне охолодження.

Гідравлічна система бетононасосу – закритого типу. Вона двоконтурна, тобто має головний і допоміжний гідронасос. Система також оснащена гідроакумулятором і спеціальними індукційними датчиками.

Система мастила у стаціонарного бетононасоса – автоматична, а система очищення представлена ​​цілою групою пристроїв: водяний насос і бак, спеціальні шланги і повітряний компресор.

Замовити послугу «Стаціонарний бетононасос оренда» Ви зможете, подзвонивши на наш номер телефону, який Ви бачите на нашому сайті. Ми розповімо Вам про всі умови оренди бетононасоса і відповімо на всі Ваші запитання.

(067) 295 19 19

(095) 885 53 83

Пам’ятайте, співпрацювати з нами – вигідно