Цемент

Цемент вважається основним матеріалом у сучасному будівництві, оскільки практично всі роботи тісно пов’язані з його використанням. Міцність будівлі в більшості випадків залежить від якості цементу – от чому так важливо, щоб вона була виключно високою.

Цемент являє собою в’язкий будматеріал, який при додаванні в нього води стає пластичною масою, яка після закінчення деякого часу перетворюється в дуже міцний і твердий кам’яний матеріал. Для кожного виду будівництва існує свій вид цементу:

– портландцемент,

– шлакопортландцемент,

– пуцолановий портландцемент та інші.

Виготовлення цементу

Цемент виробляється трьома способами – мокрим, сухим або комбінованим. Для мокрого способу характерним є використання крейди, глини та залізовмісних добавок. Сухий спосіб передбачає використання необхідної сировини, яка перед його помелом або ж під час помелу підлягає висушуванню. Кожен із способів – надійний і вимагає ретельного контролю та дотримання всіх правил виробництва.

Купити цемент можна також і різних марок, які позначають його міцність. Наприклад, можна вибрати цемент наступних марок:

– М200,

– М300,

– М400,

– М500,

– М600,

– М700,

– М1000.

Серед усіх марок на будівельному ринку найбільшою популярністю користується цемент М400 і цемент М500. Слід пам’ятати, чим більше число в найменуванні марки, тим більшою є міцність, а відповідно і вартість цементу.

Крім того, цемент класифікується на білий та сірий. Білий цемент вважається трохи кращим, ніж сірий, так як він має безліч суттєвих переваг. Вважається навіть, що це будматеріал XXI сторіччя. Сфера застосування білого цементу – це виробництво білих і кольорових бетонів, наливних підлог, білих сумішей для штукатурки.

Наша компанія займається продажем високоякісного цементу всіх видів. У нас без проблем можна купити цемент гуртом і в роздріб. Якщо хочете купити цемент вигідно, тоді Ви знаходитесь на правильній сторінці, оскільки у нас на цемент ціна найприйнятніша! Ми пропонуємо придбати цемент різних марок і видів за невисокими на сьогоднішній час цінами!

Щоб дізнатися більше про продукцію або дізнатися, яка на цемент ціна, телефонуйте до нас прямо зараз!

(067) 295 19 19

(095) 885 53 83