Доставка продукції

Наша компанія займається доставкою будматеріалів на вказаний замовником об’єкт. Ми працюємо по всій території України, тобто, доставляємо замовлений товар в будь-яке місто на спеціально призначеній для цього техніці. Наш транспортний відділ займається доставкою не тільки тієї продукції, яка була придбана у нас, а й будь-яку іншу, яку потрібно перевезти в потрібне Вам місце.

Ми здійснюємо доставку наступних видів будівельних матеріалів:

Доставка цементу,

Доставка бетону і розчину,

Доставка піноблоків,

Доставка газоблоків,

Доставка ЗБВ і ЖБК.

Доставка бетону і розчину відбувається на автобетононасосах або на стаціонарних бетононасосах. Для доставки цементу ми пропонуємо скористатися автоцементовозами, які оснащені розвантажувальними компресорами. ЖБК і ЗБВ поставляються на зазначений об’єкт на напівпричепах з відкритим кузовом, які здатні витримати навантаження в 20-30 тонн. Перевезення газо- і піноблоків здійснюється на спеціальних вантажівках.

Кожен вид будматеріалів перевозиться у відповідності з усіма правилами і нормами. Вся наша техніка оснащена засобами зв’язку та спеціальними приладами супутникового спостереження, щоб у будь-який момент можна було дізнатися місцезнаходження продукції, що поставляється при перевезенні. Тому, якщо Ви вирішили купити бетон в Києві чи іншому місті, то наша компанія гарантує Вам найнадійнішу та швидку доставку.

Вартість доставки невелика, однак, залежить від дальності перевезення і виду будівельної техніки. Замовити доставку цементу, бетону, ЗБВ, пінно- і газоблоків можна по телефону, який Ви бачите на сайті. Наші консультанти нададуть Вам повну інформацію про той чи інший вид перевезення, оцінять ціну доставки і розкажуть про всі умови доставки.

(067) 295 19 19

(095) 885 53 83

Ми пропонуємо Вам вигідні умови!