Газобетон

У сучасному будівництві використовуються різні матеріали і технології. Як кажуть: світ не стоїть на місці. З кожним роком з’являється щось нове, або ж удосконалюється давно відоме старе. Це стосується і такого популярного будматеріалу, як бетон. Сучасним підвидом пористого бетону є газобетон.

Виробництво газобетону відбувається шляхом додавання в цементний розчин спеціально розроблених речовин, які провокують процес утворення в ньому газу. При цьому, бетон починає “рости”, немов дріжджове тісто. Як результат, бетон стає пористим і зберігає сою структуру після повного охолодження.

Експлуатаційні характеристики

Газобетон через свою пористість має невелику вагу, порівняно зі звичайним бетоном. Така особливість не тільки значно знижує навантаження на фундамент будівлі, а й зменшує трудомісткість при його кладці. Цей будматеріал є довговічним і міцним. Газобетон Україна також володіє і іншими дуже важливими характеристиками – низькою теплопровідністю, а також стійкістю до горіння. До всього вище сказаного, слід додати і те, що газобетон – це екологічно чистий матеріал.

Оскільки процес виробництва газобетону досить простий і з низькими витратами, а готовий газобетон легко можна обробляти за допомогою простих інструментів, з кожним роком все більше зростає продаж газобетону. Проте безліч виробників встановлюють завищену вартість газобетону при його безпосередньому продажі. А це, погодьтеся, вже обман споживача.

Тому якщо Ви вирішили купити газобетон, тоді звертайтеся до нас. У нас на газобетон ціна відповідає дійсності, тому Ви заощадите свої гроші, але придбаєте якісний будівельний матеріал.

Оформити замовлення на покупку або довідатися більш докладну інформацію про газобетон можна по телефону

(067) 295 19 19

(095) 885 53 83

Ми чекаємо Ваших дзвінків!