Керамзитобетон

Керамзитобетон – один з видів бетону, широко застосовується в сучасних будівельних роботах.

Керамзитобетон вважається легким бетоном через свого складу. На відміну від звичайного будівельного бетону, де в ролі заповнювача виступає вапняк, гравій або щебінь, до складу керамзитобетону входить керамзитовий гравій, вага якого досить незначна – 300-600 кг/куб.

Крім керамзитового гравію, керамзитобетон складається з портландцементу, піску і води. Регулюючи пропорції води і цементу, можна отримувати керамзитобетон різної щільності й міцності. Залежність така – чим більша концентрація цементу, тим міцніший і щільніший керамзитобетон, однак в той же час зростає і його теплопровідність.

Застосування матеріалу

Застосовується керамзитобетон в більшості випадків у вже готових виробах. Керамзитобетон служить для створення самонесучих стінових панелей для будівель різного призначення. Його також використовують для виготовлення теплоізоляційних і звукоізоляційних плит. Зараз також дуже популярними стали керамзитобетонні стінові блоки великих розмірів. На сьогодні, керамзитобетон Київ та інші міста використовують досить часто та вдало.

Купити керамзитобетон різних марок (М100, М150, М200, М300) за невисокої вартості пропонує наша компанія. Крім того, що наш керамзитобетон є високоякісним, у нас на керамзитобетон ціна вважається досить низькою.

Більш детальну інформацію про продукцію Ви дізнаєтесь, якщо зробите всього лише один дзвінок.

(067) 295 19 19

(095) 885 53 83

Наші менеджери-консультанти готові оформити замовлення і відповісти на всі Ваші запитання!!