Пінобетон

Пінобетон – представник сучасного, дуже міцного і надійного будівельного матеріалу. З кожним роком його популярність в будівництві тільки зростає.

Виробництво пінобетону проходить у кілька етапів. Якщо говорити загалом, то пінобетон виходить в процесі змішування будівельного розчину (з цементу) зі спеціальною піною. Пористість, яку він отримує на кінцевому етапі виготовлення, пов’язана не з хімічними реакціями, як це має місце при виробництві газобетону, а з механічним перемішуванням пінобетонної суміші.

Пінобетон володіє наступними позитивними властивостями:

– Екологічно чистий матеріал,

– Величезний термін експлуатації – це практично вічний будматеріал,

– Висока міцність,

– Не піддається процесам гниття,

– Відмінні теплоізоляційні характеристики,

– Висока вогнестійкість і ін.

Всі ці вище перераховані переваги зводяться до одного – суттєвою економією на додаткових будматеріалах, а отже – на грошових коштах.

Наша компанія розуміє важливість і переваги цього будматеріалу, а тому виробництво і продаж пінобетону є нашою спеціалізацією. Ми реалізуємо якісний пінобетон ціна якого за сьогоднішніми мірками вважається цілком доступною кожному потенційному покупцеві!

У нас купити пінобетон або дізнатися про подробиці таких процесів як, виробництво пінобетону, можна за телефоном або у менеджерів в нашому офісі.

(067) 295 19 19

(095) 885 53 83

Ми гарантуємо Вам якісне обслуговування та достовірну інформацію!!

Не зволікайте, дзвоніть зараз же!