Розчин

Мулярські або штукатурні роботи, цементна стяжка підлоги та інші види робіт виконуються за допомогою цементного розчину.

Цементний розчин відрізняється від бетону тим, що до його складу не входять великі заповнювачі, наприклад, щебінь. Єдиним заповнювачем тут служить будівельний пісок. Слід добре відрізняти поняття цементний розчин і бетонний розчин, щоб при покупці не виникло помилок. Говорячи про бетонний розчин, ми маємо увазі звичайний бетон.

Про розчин

Цементний розчин може мати й інші назви, наприклад, мулярський розчин, розчин штукатурний або будівельний розчин. Проте насправді між цими поняттями є невеликі відмінності. Наприклад, штукатурний розчин через своє призначення повинен мати у своєму складі дрібний пісок, а в розчині для кладки повинні бути відсутніми зерна щебеню або ж великі включення в пісок.

Цементний розчин також підрозділяється на марки:

М100,

– М150,

– М200,

– М250,

– М300.

Ми пропонуємо Вам купити цементний розчин різної марки! Крім того, на розчин цементний ціна досить прийнятна і залежить безпосередньо від його складу. Залежно від додаткових вкраплень і крупності наповнювачів ціна на розчин може дещо коливатися.

Зателефонуйте на наш номер телефону і Ви дізнаєтесь всю необхідну Вам інформацію, що стосується цементного розчину, цін і способу доставки.

(067) 295 19 19

(095) 885 53 83

Наші консультанти допоможуть Вам визначиться з вибором відповідного розчину, а також правильно підрахують необхідну кількість розчину для конкретного виду будівельних робіт! Чекаємо Ваших дзвінків вже зараз!